Hotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina

Luxusní ubytování v Karlových Varech nabízí Boutique Spa Hotel Aqua Marina. Karlovarský hotel Boutique Spa Hotel Aqua Marina se nachází na jednom z nejprestižnějších míst Karlových Varů.

Ubytování
O komfort a pohodlí se v hotelu Aqua Marina postará 24 luxusně vybavených pokojů. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a jeden jednolůžkový. Možnost ubytování i na pokojích s balkoném. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu.

Restaurace
V hotelové restauraci si můžete vychutnat skvělou kuchyni v nádherném prostředí. Samozřejmostí je gril s prasátkem a krb. Pro lázeňské hosty je samozřejmě zajištěno i dietní stravování. Pro lázeňské hosty jsou nabízeny dietní stravování. Při onemocnění diabetem (podle instrukcí lékaře) lze předepsat druhou snídani či svačinu. Restaurace je určena jak zamilovanému páru, tak i skupině 60 lidí.

Wellness
Moderní léčebné centrum poskytuje různé typy procedur: perličková koupel, klasická, aromatická, reflexní a podvodní masáž, reflexní masáž chodidel, suchá uhličitá koupel, inhalace, oxygenoterapie, plynové injekce, lymfodrenáž, laser, termoterapie – parafín a karlovarské «bahno», elektroléčba – magnetoterapie, ultrazvuk, elektroterapie, individuální léčebný tělocvik, skupinové rehabilitační cvičení v bazéně.

Karlovy Vary
Dnes jsou Karlovy Vary vyhledávanou turistickou destinací. Celoroční přízni českých i zahraničních hostů se těší lázeňské hotely a sanatoria. Turisté, kteří sem nejedou za lázeňskými službami, mohou využít pestré palety sportovních a kulturních aktivit, které Karlovy Vary nabízí. Velkým magnetem bývá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, pořádaný na začátku července.

Hotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina -  je k dispozici letní terasaHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - disponuje kavárnouHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - přijímá kreditní karty JCBHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - krytý bazén v hotelu.Hotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Boutique Spa hotel Aqua Marina - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Boutique Spa hotel Aqua Marina, Vřídelní 3
Karlovy Vary 36001 Česká Republika
Hotel-Karlovy-Vary-Aqua-Marina@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Boutique Spa hotel Aqua Marina ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: